Наша історія

Наша історія

Сімейна історія, що облетіла навколо світу

"Якби одного разу хтось сказав малюкові Олів'є, що він внесе свій внесок у благополуччя мільйонів людей ... Чи повірив би він у це?"

"Все почалося в 1993 році, коли президент фармацевтичної лабораторії попросив свою команду знайти таку формулу, яка змогла б допомогти заспокоїти свербіж та почервоніння шкіри для його сина Олів'є, у якого була суха, схильна до атопії шкіра.

В результаті, фармацевти розробили Topicrem Ультра-зволожуючий молочко (емульсію) для тіла. Емульсія мала відмінні зволожуючі і липідо-відновлюючі властивості, миттєво вбиралася в шкіру і не залишала жирного або липкого відчуття. Це була революція в дермокосметологіі. Дуже ніжна і зручна у використанні емульсія добре переносилася шкірою і незабаром стала надзвичайно популярною серед педіатрів, дерматологів та фармацевтів.

Сьогодні наша лабораторія продовжує розробляти ефективні, прості і безпечні засоби для догляду за шкірою для всієї родини. Topicrem пропонує дермокосметологіческіе засоби для щоденного догляду, а так само для профілактики та комплексного лікування різних шкірних захворювань. Продукція Topicrem відповідає найвищим вимогам і представлена більш ніж в 40 країнах. Кожен день Topicrem допомагає у догляді за шкірою новонароджених, дітей і дорослих. І за все це ми повинні бути вдячні Олів'є!"